Printer portabel per foto Xiaomi Mi Photo Pocket

6,900 L

Ka stok

KODI: H-98762 Kategori: ,

PRINTER PORTABEL PER FOTO XIAOMI MI

Printer portabel me madhesine e xhepit per foto nga Xiaomi.

I vogel, lehtesisht i transportueshem kudo dhe peshon vetem 181 gram. Eshte bere nga materiali ABS rezistent ndaj goditjeve dhe renieve.

I gjithe trupi ka vetem nje buton, ne perputhje me stilin minimalist dhe elegant Xiaomi. Perfekt per t’i dhene jete fotove tuaja fale pranise se teknologjise ZINK, pa boje. Letra fotografike termike ZINK nuk kerkon perdorimin e asnje boje.

Si perdoret Xiaomi Mi photo printer?

Hapi 1: Hapni kapakun ne pjesen e pasme te printerit  Xiaomi Mi Pocket.
Hapi 2: Vendosni letren fotografike ne printer.
Hapi 3: Mbyllni kapakun e kutisë së Xiaomi Mi Pocket Photo Printer.

Specifika:

  • Teknologjia e printimit: Termike (ZINK)printer portativ xiaomi mi bli online ne dyqan taxi
  • Rezolucioni i printimit: 313 x 400 dpi
  • Madhësia e letrës fotografike të printimit: 2×3 inch (50mm x 76mm)
  • Shpejtësia e printimit: rreth 45 sekonda / faqe
  • Kapaciteti i kartonit: deri në 10 flete
  • Formati i skedarit: JPEG, PNG
  • Lidhja me Bluetooth: deri në 3 persona

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Be the first to review “Printer portabel per foto Xiaomi Mi Photo Pocket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi pocket photo print blerje online ne dyqan taxi

Printer portabel per foto Xiaomi Mi Photo Pocket