PowerBank 20000mAh Wireless YXD A95

2,090 L

Ka stok

  • Bateri polimer litium
  • Karikim me vale
  • Nderfaqja e daljes: kater porta USB
  • Nderfaqja hyrese: Micro USB
  • Fuqia: 10 W
KODI: i232300090 Kategori: ,

POWERBANK 20000MAH YXD A95

Powerbank me kapacitet karikimi 20000mAh, me wireless dhe kater fisha karikimi te integruar.

E perputhshme me teknologjine e karikimit te shpejte me wireless me te gjitha pajisjet e perputhshme.

Perputhshmeri e plote, me 4 lloje kabllosh te integruar (USB, Micro-USB, Type-C, Lightning) dhe mbeshtetje per karikimin me vale.

Specifika:

  • Bateri polimer litium
  • Karikim me vale
  • Nderfaqja e daljes: kater porta USB
  • Nderfaqja hyrese: Micro USB
  • Fuqia: 10 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Main Menu

powerbank yosonda 20000mah wireless online ne dyqan taxi

PowerBank 20000mAh Wireless YXD A95