Pllake rrotulluese per reklamim produktesh

1,690 L

Ka stok

  • Karikohet me fishe USB
  • Diametri: 20 cm
  • Lartesia e bazamentit: 3.8 cm
KODI: i2370211190 KATEGORIA:

PLLAKE RROTULLUESE PER REKLAMIM

Projektuar per shtepi, dyqane dhe ekspozita, dyqane, e shkelqyer per ekspozimin e veres, elektronikes, dekorimit dhe fotografise.

Ekrani eshte i rrotullueshem 360 grade, thjesht vendosni nje artikull ne qender dhe me pas vendoseni ne nje burim energjie dhe ndizeni.

Tavolina rrotulluese funksionon ne heshtje dhe pa dridhje, pa ndikuar ne regjistrimin e videos. Ka stabilitet dhe kapacitet te larte per te ekspozuar apo fotografuar aksesore te ndryshem.

Specifika:

  • Karikohet me fishe USB
  • Diametri: 20 cm
  • Lartesia e bazamentit: 3.8 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

pllake reklamuese e produkteve ne dyqan taxi

Pllake rrotulluese per reklamim produktesh