Pecete pastrimi mikrofiber per enet

390 L

Ka stok

  • Pecete pastrimi
  • Material mikrofiber
  • Ngjyre blu, bojeqielli dhe roze
  • Dimensionet: 25×25 cm
KODI: i2371438 Kategori: , ,

PECETE PASTRIMI MIKROFIBER

Pecete pastrimi me dy ane, super te buta dhe komode, antibakteriale,  absorbuese.

Ndihmojne ne pastrimin e eneve, soba, lavaman etj.

Hiqni me mire njollat e kuzhines dhe mbroni shendetin e familjes.

Specifika:

  • Pecete pastrimi mikrofiber
  • Ngjyre blu, bojeqielli dhe roze
  • Dimensionet: 25×25 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

pecete kuzhine

Main Menu

pecete pastrimi mikrofiber online ne dyqan taxi

Pecete pastrimi mikrofiber per enet