Pastrues me shkume i njollave per veshje 200ml

990 L

Ka stok

  • Pastrues njollash
  • I pershtatshem per veshje
  • Ne forme shkume
  • Sasi 200ml
KODI: g233323573 Kategori: , ,

PASTRUES ME SHKUME I NJOLLAVE

Agjent pastrues kimik i njollave, me shkume per pastrim te thate te rrobave dhe veshje  te ndryshme shume efikas ne heqjen e njollave dhe yndyres.

I pershtatshem per te sperkatur dhe hequr papastertite vecanerisht nga xhaketat.

Ky pastrues miraton nje formule te zhvilluar e cila mund te depertoje shpejt ne siperfaqen dhe shtresen e brendshme te rrobave duke shperndare dhe hequr papastertite.

Aplikoni pastruesin mbi pëlhurën e divanit për ta pastruar. Pasi të keni aplikuar detergjentin pastrues në sipërfaqen e pëlhurës, lëreni të qëndrojë për 3-5 minuta përpara se ta fshini.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

pastrues i veshjeve online ne dyqan taxi

Pastrues me shkume i njollave per veshje 200ml