Paste pastrimi per tenxheret

790 L

Ka stok

  • Paste pastrimi
  • Per tenxhere/tigane
  • Heq papasterite/ndryshkun
  • Sasi 500gr
KODI: i23702111145 Kategori: , ,

PASTE PASTRIMI PER TENXHERET

Paste pastrimi per ene te ndryshme te kuzhines kryesisht per tenxheret dhe tiganet.

Mund ta perdorni per te hequr ndryshkun, papastertite, shenjat e djegies, njollat, etj. Pastron, lustron dhe mbron te gjitha siperfaqet me nje hap, largon shpejt njollat, largon yndyrat dhe glazurat.

Ne trajte paste do largoje edhe njollat me te veshtira; Per njolla te lehta efekti arrihet per 5-10 minuta, ndersa per njollat e veshtira 10-20 minuta.

Shume funksionale ne siperfaqe te ndryshme ku mund te pastroje sobat,lavamane,  lavastovilje, skarat e furres, tigane, tenxhere etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Paste

Main Menu

paste pastrimi per tenxheret ne dyqan taxi

Paste pastrimi per tenxheret