Paste pastrimi multifunksionale 260gr

790 L

Ka stok

  • Paste pastrimi multifunksionale
  • Perdoret per produktet e lekures
  • Paketimi permban 260g
KODI: i2371433 Kategori: , ,

Paste pastrimi mutifunksionale

Paste pastrimi multifunksionale ne forme dylli per te pastruar ne menyren e duhur, duke dhene shkelqim dhe duke mos demtuar.

Perdoret per produktet e lekures (kepuce, divane, canta, veshje, sedilje etj.), atlete, kepuce sporti, pjese te brendshme te makines, siperfaqe prej druri, porcelan, pllaka qeramike, pajisje shtepiake, makineri zyre, produkte plastike, ne kuzhine dhe tualet

Hiqni ne menyre efektive nje sere njollash, dekontaminim, lustrim, antistatik, hiqni eren nga mobiljet.

Perdorni nje sfungjer per te aplikuar pasten dhe fshijeni ate drejtperdrejt.

Paketimi permban 260g


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Paste

Main Menu

paste pastrimi online ne dyqan taxi

Paste pastrimi multifunksionale 260gr