Ore per femra me rrip lekure – Lancaster Italy Watches Online

6,700 L13,100 L (-49%)

Gjendje

SPECIFIKAT

Brand-i: Lancaster

Modeli: OLA0630L/Z/SS/BN/BN

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks dhe rrip lekure

Stili: Casual

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 42 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: White+Silver

KODI: S-lancaseter-OLA0630L/Z/SS/BN/BN KATEGORIA:

Ore per femra me rrip lekure – Lancaster Italy Watches Online

Ore per me rrip lekure – Online

Casual

Brand italian

Dizanj i vecante i stiluar me gure minerale

Rezistente ndaj ujit

Ne cmim oferte

Specifikat:

Brand-i: Lancaster

Modeli: OLA0630L/Z/SS/BN/BN

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks dhe rrip lekure

Stili: Casual

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 42 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: White+Silver

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

ore dore lancaster per femra

Ore per femra me rrip lekure - Lancaster Italy Watches Online

6,700 L13,100 L (-49%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat