Ore murale ne forme dhembi 3D

Ka stok

  • Ore me efekt 3D
  • Moderne, dekorative
  • Punon pa zhurma
  • Materiali: akrilik
KODI: i23702111216 KATEGORIA:

ORE MURALE NE FORME DHEMBI

Ore murale ne forme dhembi qe punon pa zhurme bezdisese, me levizje precize kuarci per te siguruar kohen e sakte. E pershtatshme per ambiente te ndryshme, kryesisht per ambiente te klinikave dentare.

E kombinuar me vecorite dhe dizajnin terheqes, kjo ore eshte e lehte per t’u varur ne mur dhe do te pershtatet me se miri me ambientin tuaj.

I pershtatshem per te gjitha dhomat e ndenjes, sallonet, kuzhinat, dhomat e gjumit, korridoret, baret, kafenete etj.

Dizajn i thjeshte dhe i bukur, i lehte per te lexuar oren, minutat dhe sekondat.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri 3d ne forme dhembi ne dyqan taxi

Ore murale ne forme dhembi 3D