Ngjitese transparente per lifting fytyre Face Patch

1,490 L

Ka stok

  • Materiali: gome sintetike
  • Sasia: 60 cope
  • Rezistence ndaj ujit
  • Ultra i holle dhe transparent
  • Madhesia: 4*1.4cm
  • Nje perdorimshe
KODI: g233323577 Kategori: ,

NGJITESE PER LIFTING FYTYRE

Ngjitese per lifting fytyre te menjehershme, e cila do te terheqe lekuren ne cast duke formesuar dhe dhene nje pamje pa rrudha dhe te fresket.

Shiritat per ngritjen e menjehershme te fytyres jane te papershkueshme nga uji dhe nuk do te bien kur ekspozohen ndaj ujit.

Trashesia e ngjitesve eshte minimale vetem 0,02 mm. Ato janë te lehta, te buta, miqesore me lekuren dhe te rehatshme per te marre fryme.

Mund te perdoren ne pjese te ndryshme te fytyres per te permiresuar mjekrren, pjesen anesore te ballit, qafen, faqet , pjesen e fundit te syve etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ngjitese

Main Menu

patch per fytyren online ne dyqan taxi

Ngjitese transparente per lifting fytyre Face Patch