Mini lageshtues ajri 250ml Humidifier Cute Cat

990 L

Ka stok

KODI: i2370211165 Kategori: , ,

MINI LAGESHTUES AJRI

Mini lageshtues ajri me dizajn terheqes kotele. Kapaciteti i enes 250ml mundeson lageshtim te ambientit per 12-14 ore pas mbushjes.

Gjithshtu mund t’i hidhni dhe ndonje esence arome nese deshironi ti jepni ambientit tuaj arome pastertie.

Me dizajn te rikarikueshem me ane te nje kabllo usb per perdorim me te lehte.

Klikoni butonin per te aktivizuar modalitetin e sperkatjes s vazhdueshme. Shtypni serish butonin per te aktivizuar modalitetin e sperkatjes me nderprerje.

Me dizajn unik kotele, Humidifier Cute Cat eshte kompakt dhe ideal per ju qe ta merrni gjithmone me vete, qofte per punen  apo edhe per udhetimet tuaja.

Specifikim:

  • Lageshtues ajri
  • Materiali: ABS + Silikon + PP
  • Kapaciteti i ujit: 250 ml
  • Ngjyra: Roze / Jeshile / E bardhe
  • Fuqia: 2 W
  • Tensioni: 5V
  • Prodhimi: 45 ml/h
  • Aksesore: Kabllo USB, shtupe pambuku

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Lageshtues

Main Menu

mini lageshtues ajri blerje online ne dyqan taxi

Mini lageshtues ajri 250ml Humidifier Cute Cat