Mikser Portabel per Smoothie Maxi

1,990 L

Ka stok

Vëllimi – 410ml
Kupat e palosshme të zgjedhura
Material Çelik inox
Dizajn me  tehe çeliku inox për kontakt me ushqimin

KODI: mikser-portabel-per-smoothie Kategori: ,

MIKSER PORTABEL PER SMOOTHIE MAXI

Eshtë i perbërë nga materiale të përshtatshme për kontakt me ushqimin e perditshem, të shëndetshëm.

Miqësor me mjedisin, teper i sigurt per ju dhe per femijet tuaj. Eshte i sigurt për t’u përdorur ne cdo moment dhe per cdo gje qe ju deshironi.

Material i fortë dhe i qëndrueshëm. Pastrohet lehtë.

Bateri litiumi 1500 mAh, qe ju siguron ne vazhdimesi një gote smoothie ne cdo moment te dites, një karikim çdo dhjetë ditë.

Be the first to review “Mikser Portabel per Smoothie Maxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maxi portable blender online dyqan taxi

Mikser Portabel per Smoothie Maxi