Mikser brumi profesional DSP KM3059

19,500 L

Ka stok

 • Mikser brumi
 • DSP KM3059
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 2000 W
 • Motor i fuqishem
 • Tas perzierjeje celiku inox 10L
KODI: e2370205 Kategori: ,

MIKSER BRUMI DSP KM3059

Mikser brumi dhe rrahes i vezeve DSP me kapacitet te madh te enes prej 10 litra. Fuqi e larte prej 2000watt dhe shpejtesi te ndryshme per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

Me grepa te ndryshem per rrahje, trazim, miksim per brume buke apo embelsirash.

I pajisur me kapak transparent te enes se perzierjes qe nuk lejon sperkatjen e ingredienteve ushqimore.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 2000 W
 • Motor i fuqishem
 • Tas perzierjeje celiku inox 10L
 • Mbulesa transparente kunder sperkatjes
 • Ingranazh plastik-metal
 • Tregues i drites LED

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Mikser

Main Menu

blender elektrik dsp ne dyqan taxi

Mikser brumi profesional DSP KM3059