Mbulese krevati Svilanit Lux Orion, 100% pambuk, Bezh

2,790 L

Ka stok

160627-1

KODI: 3838716546294 Kategori: , ETIKETIMI:

Mbulese krevati Svilant

Mbulese krevati Svilant-prej pambuku

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku.
  • Mbrojtje ndaj pluhurit, papastërtisë dhe teper dekorative, me nje dizanj te bukur gjethesh.
  • Ngjyre bezhe.
  • Dimensione: 155 x 200 cm
  • Kodi: VP0377

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Mbulese krevati Svilanit Lux Orion, 100% pambuk, Bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese krevati Svilanit Lux Orion, 100% pambuk, Bezh