Mbajtese telefoni per ne makine cilesore

900 L

Ka stok

KODI: mbajtese-per-telefonin-ne-makine Kategori: ,

 MBAJTESE TELEFONI PER NE MAKINE

Lehtë për t’u përdorur, thjesht rrëshqisni në telefonin tuaj dhe montimi mban fort. Njëra dorë është gjithçka që ju nevojitet për tembajtese telefoni perdorur telefonin ose për ta hequr atë lehtësisht.

Punon me shumicën e telefonave inteligjentë Android ose iOS, pavarësisht nga madhësia ose forma, dhe mban fort në kushte normale të vozitjes. Montimi i telefonit e mban telefonin tuaj në vend edhe gjatë përplasjeve të shpejtësisë, shinave të trenave ose gropave!

Dizajni i zgjuar i montimit përdor hapësirë ​​minimale, nuk do t’ju pengojë. Mos u vendosni të vendosni telefonin tuaj kudo që të mundeni kur mund ta vendosni telefonin tuaj në një vend të dëshiruar duke përdorur këtë montim klipi.

Projektuar pa magnet: Nuk ka dëm në baterinë e pajisjes tuaj. Nuk ka nevojë të ngjitni pllakë metalike shtesë në pjesën e pasme të telefonit tuaj, nuk ka pse të shqetësoheni nëse telefoni juaj bie nga mbajtësi kur magneti dobësohet.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Mbajtese telefoni per ne makine cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni per makine

Mbajtese telefoni per ne makine cilesore