Mbajtese sapuni e dyfishte me ngjitje ne mur

1,490 L

Ka stok

KODI: i2370211129 Kategori: , ,

MBAJTESE SAPUNI E DYFISHTE

Mbajtese sapuni e dyfishte me ngjitje ne mur, e cila mban sapunin dhe kullon ujin ne enen e poshtme.

Nuk ka me sapun te rreshqitshem dhe te shkrire. Lehte per t’u instaluar dhe per t’u ngjitur fort me shirit ngjites te cilesise se larte.

Bere nga plastika PP me e qendrueshme, rezistente ndaj renies, jete me e gjate sherbimi.

Dizajni i hapur lejon qe uji te kulloje, duke i lene sfungjeret dhe pastruesit e sapunit te thahen.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese sapuni blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese sapuni e dyfishte me ngjitje ne mur