Mbajtese murale televizori | Flat Panel Tilt Mount

1,790 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 30kg.
  • Mund te pershtatet me kend levizshmerie +/- 15 grade.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
KODI: flat-panel-tilt-mount-ht-002 KATEGORIA:

Mbajtese  televizori | Flat Panel Tilt Mount HT-002

Mbajtese murale televizori | Flat Panel Tilt Mount

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 30kg.
  • Mund te pershtatet me kend levizshmerie +/- 15 grade.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese murale televizori | Flat Panel Tilt Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese murale televizori | Flat Panel Tilt Mount

Mbajtese murale televizori | Flat Panel Tilt Mount