Mbajtese metalike laptopi Awei X26

1,690 L

Ka stok

  • Mbajtese metalike
  • Per laptop dhe tablet
  • Me 8 nivele te ndryshme
  • Baze e gomuar jo rreshqitese
KODI: i232300015 Kategori: ,

MBAJTESE METALIKE LAPTOPI

Mbajtese metalike laptopi dhe tableti fleksibel, me 8 pozicione te ndryshme.

Mbron nga gervishtjet laptopin njekohesisht nuk e lejon te nxehet bazen e tij per shkak te nivelit te larte nga tavolina e punes.

Pershtateni sipas deshires nivelin per nje pamje me te mire.

Specifika:

  • Mbajtese metalike
  • Per laptop dhe tablet
  • Me 8 nivele te ndryshme
  • Baze jo rreshqitese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese metalike per laptopin ne dyqan taxi

Mbajtese metalike laptopi Awei X26