Mbajtese laptopi metalike AWEI X46 me rrotullim

2,290 L

Ka stok

  • Madhesia e palosur: 260*245*44 mm
  • E aplikueshme per laptopet nen 17 inch
  • Kend i rregullueshem 0~80° per panelin
  • Shufer e rrotullueshme 360°
  • Materialet: hekur + silikon + POM
KODI: i232300040 Kategori: ,

MBAJTESE LAPTOPI METALIKE X46

Mbajtese laptopi metalike, trup i forte dhe i qendrueshem me rrotullim 360 grade.

Panel mbajtes i zbrazur per shperndarjen e nxehtesise.

Specifika:

  • Madhesia e palosur: 260*245*44 mm
  • E aplikueshme per laptopet nen 17 inch
  • Kend i rregullueshem 0~80° per panelin
  • Shufer e rrotullueshme 360°
  • Materialet: hekur + silikon + POM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese laptopi awei x46 online ne dyqan taxi

Mbajtese laptopi metalike AWEI X46 me rrotullim