Mbajtese celulari dhe tableti per sedilje makine

790 L

Ka stok

KODI: I-72121224 Kategori: ,

MBAJTESE CELULARI DHE TABLETI PER SEDILJE MAKINE

Mbajtese celulari dhe tableti me rrotullim 360 ° per pamje vertikale dhe horizontale. Pjerresi e rregullueshme per te krijuar kendin me te mire te shikimit.

Mbajini femijet dhe familjen tuaj te argetuar ne udhetime te gjata rrugore.

Pershtatet me celularin ose tabletin me madhesi te ekranit qe varion nga 4 ne 10.5 inc.

Projektuar per te ruajtur qendrueshmerine e tabletes gjate drejtimit te makines edhe ne rruge te veshtira.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese celulari dhe tableti per sedilje makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni per ne makine blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese celulari dhe tableti per sedilje makine