Mbajtes per telefonin ne makine | Air Vent

790 L

Ka stok

  • Me rrotullim 360 grade.
  • I qendrueshem dhe fleksibel.
  • Ideal per rruge te gjata.
  • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: mbajtes-per-telefonin-ne-makine KATEGORIA:

MBAJTES PER TELEFONIN NE MAKINE

Mbajtesi i telefonit per ne makine vjen me qëndrueshmëri te later e cila ofron për telefonin tuaj, nje udhetim te sigurt dhe pa rrezikun e renies. Ka rrotullim 360 gradë e cila do ju mundesoj vendosjen perfekte te telefonit tuaj aty ku ju e deshironi.

Nje mbajtes telefoni i qendrueshem dhe shume praktik ne cdo moment. Nuk do te kete aspak rrezik per telefonin tuaj nese do te bjere nne nje moment kur rruga eshte e keqe.

Specifikat:
  • Me rrotullim 360 grade.
  • I qendrueshem dhe fleksibel.
  • Ideal per rruge te gjata.
  • Material cilesor dhe rezistent.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mbajtes per telefonin ne makine | Air Vent”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes per telefonin ne makine

Mbajtes per telefonin ne makine | Air Vent