Marres audio me wireless McDodo CA6340

1,290 L

Ka stok

  • Marres audio me wireless
  • Nderfaqja: Jack 3.5mm
  • Dalja: Maksimumi 20V / 3A
  • Ngjyra: Gri
  • Gjatesia: 1.2m
  • Funksioni: Degjimi i muzikes, thirrje
KODI: i232300021 Kategori: ,

MARRES AUDIO ME WIRELESS

Marres audio me wireless dhe bluetooth ka shkalle te larte te cilesise se zerit, permasa te vogla dhe funksionim te lehte.

Kryeni telefonata pa duar me definicion te larte, pa perdorur telefonin teksa udhetoni.

Trasmetim ne distance deri ne 10 metra. Suporton lidhjen me telefon/tablet/laptop.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Fisha

Main Menu

fishe audio me wireless ne dyqan taxi

Marres audio me wireless McDodo CA6340