Leter ngjitese detox per kembet

690 L

Ka stok

  • Leter detox
  • Per kujdesin e kembeve
  • Largojne toksinat
  • Paketim me 10 cope
KODI: i23702111252 Kategori: ,

LETER NGJITESE PER KEMBET

Leter ngjitese per kembet Kinoki, per kembe te buta si mendafshi, pa toksina, myk apo aroma te renda. Formuluar posacerisht per te permiresuar qarkullimin e gjakut dhe per te thithur toksinat dhe papastertite gjate gjumit.

Mjafton te perdoret te pakten nje here ne dite pas pastrimit te kembeve tuaja.

Teper i lehte per tu perdorur, mjafton ta ngjisni ne pjesen e poshtme te kembeve tuaja dhe me pas perberesit aktiv do te fillojne te luftojne toksinat, aromen e rende, bakteret.

Letrat stimulojne lekuren duke ju falur njekohesisht nje ndjesi freskie dhe rehatie.

Rekomandohet kryesisht per personat qe mbajne veshur kepucet per ore te gjata, per personat qe djersisin shume, per kembe te plasaritura gjithashtu dhe per persona qe vuajne nga diabeti per parandalimin e infeksioneve mykotike, sportiste etj.

Ne paketim perfshihen 10 cope ngjitese Kinoki.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Leter

Main Menu

leter ngjitese per kembet ne dyqan taxi

Leter ngjitese detox per kembet