Lecke pastrimi mikrofiber me kove veteshtrydhje

1,990 L

Ka stok

  • Trashesia e leckes: 6 cm
  • Kapaciteti: 2.5 L
  • Gjatesia e shkopit: 108 -128 cm
  • Permasat e koves: 33 x 19 cm
  • Diametri i leckes: 29 cm
KODI: i2370211147 Kategori: , ,

LECKE PASTRIMI ME KOVE

Lecke pastrimi me material mikrofiber me kove veteshtrydhje Spin Mop.

Vjen me mekanizem rrotullues ne larjen e shtrydhjen e shtupes me shpejtesi te larte duke mundesuar ne te njejten kohe largimin e ujit te ndotur ne koven e jashtme nderkohe qe ju pastroni lecken.

Perfekte per te pastruar siperfaqe te ndryshme druri, pllaka, mermer, xhama etj.

Materiali cilesor mundeson nje pastrim perfekt gjithashtu dhe heqjen e qimeve te flokut teper lehte nga dyshemeja.

Vjen me kend rrotullimi 180 grade duke ofruar fleksibilitet ne pastrimin e zonave me te veshtira per t’u arrire.

Specifika:

  • Trashesia e leckes: 6 cm
  • Kapaciteti: 2.5 L
  • Gjatesia e shkopit: 108 -128 cm
  • Permasat e koves: 33 x 19 cm
  • Diametri i leckes: 29 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kove, lecke pastrimi

Main Menu

kove me lecke veteshtrydhje ne dyqan taxi

Lecke pastrimi mikrofiber me kove veteshtrydhje