Laps Universal per pajisje me touch Hoco GM103

1,190 L

Ka stok

  • Kapak magnetik
  • Vjen me maje rezerve
  • Fleksibilitet ne cdo kend
  • Nuk gervisht ekranin
  • Perputhshmeri e gjere
KODI: i2300661120 Kategori: ,

LAPS PER PAJISJE ME TOUCH GM103

Laps universal nga Fluent Series i pershtatshem per pajisjet me touch nga Hoco.

Lapsi ka ndjeshmer te larte ndaj ekraneve te telefonit dhe tabletit. Ju mund te shtypni klikoni terhiqni, levizni apo vizatoni lehte dhe sakte ne ekran njesoj si me nje stilolaps te thjeshte.

Pika e stilolapsit eshte mjaft e bute ne menyre qe te mos shkaktoje gervishtje mbi ekranin e celularit tuaj.

Perputhshmeri e gjere me te gjithe tabletet dhe telefonat inteligjente.

Specifika:

  • Kapak magnetik
  • Vjen me maje rezerve
  • Fleksibilitet ne cdo kend
  • Nuk gervisht ekranin
  • Perputhshmeri e gjere

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Laps

Main Menu

laps per tableta online ne dyqan taxi

Laps Universal per pajisje me touch Hoco GM103