Laps universal per telefon Baseus

1,690 L

Ka stok

KODI: i-20304050 Kategori: ,

LAPS UNIVERSAL BASEUS

Ky laps universal me maje me diameter 1.5 mm, siguron me shume saktesi, ju jep nje ndjenje realiste per krijimin, vizatimin dhe pikturen.

E persosur per te mbajtur shenime dhe aplikacione vizatimi, e pajtueshme me te gjitha kapacitetet e pajisjeve me ekran me prekje.

Lapsi me prekje ka nje maje te kembyeshme ne menyre qe ta perdorni ne leter, tableta dhe telefona.

Bere prej celiku inoks dhe alumini, pa pjese plastike ju lejon te shihni saktesisht se ku po behet shenja juaj dhe ju jep piken e sakte.

Gjithashtu vjen me një kapak mbrojtes per ruajtjen e stilolapsit tuaj.

Aplikimet: IOS: Shkrimi: GoodNotes, UPAD3, Noteshelf, Notes Plus, Notability, etj.

Vizatim: ArtRage, Procreate, Sketches, Paper, SketchBook, ArtStudio, Zen Brush, etj

Android: Shkrim: Meta Moji , Notepad+, Letër Bamboo, etj.

Vizatim: Autodesk SketchBook, ArtFlow, Painter, Design, Zen Brush, etj.

Karakteristika

  • Marka: Baseus
  • Ngjyra: E Zezë/Argjendtë
  • Materiali: Aliazh alumini + Silikon I përshtatshëm për: Ekran me prekje

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Laps

Ngjyra

Be the first to review “Laps universal per telefon Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

laps universal baseus blerje online ne dyqan taxi

Laps universal per telefon Baseus