Kufje Wireless ORAiMO OR-08

1,490 L

Ka stok

 • Lidhje Bluetooth/Aux 3.5 mm
 • Me bateri 400 mAh
 • Koha e perdorimit 48 ore muzike
 • Standby pa i perdorur per rreth 100 ore
KODI: i232300001 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS ORAIMO 0R-08

Shijoni audio ne cilesi te larte me kufjet me wireless oraimo or-08.

Bass i fuqishem dizenjuar ne menyre perfekte per te degjuar muzike dhe thirrje telefonike te qarta.

Suporton lidhje bluetooth dhe AUX per te degjuar muzike nga pajisje te ndryshme audio.

Me sfungjer te bute qe pershtatet plotesisht me koken tuaj, duke ofruar komfort dhe lehtesi ne perdorim

Mikrofon i integruar me kualitet Hd per audio.

Kontrolloni lehtesisht volumin e muzikes, apo per te nisur/ndaluar muziken

Specifikat:

 • Lidhje Bluetooth/Aux 3.5 mm
 • Me bateri 400 mAh
 • Koha e perdorimit 48 ore muzike
 • Standby pa i perdorur per rreth 100 ore
 • Funksionon ne rezistence 24 Ohm
 • Me frekuence qe varion nga 20 Hz – 20 KHz,
 • Ne ngjyre te zeze
 • Me gjatesi kablli 1.2 metra

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje oraimo or 08 ne dyqan taxi

Kufje Wireless ORAiMO OR-08