Kufje sportive stereo me Bluetooth KTS P109

1,490 L

Ka stok

  • Kufje sportive
  • Dizajn i palosshem
  • Suporton karte tf/BT
KODI: i23230000 Kategori: ,

KUFJE SPORTIVE KTS P109

Kufje sportive me dizajn te palosshem portativ, i lehte per t’u marre me vete kudo.

Suporton lidhjen me telefonat/tabletat/kompjuteret Apple Android/MP3 fale lidhjes me bluetooth.

Ndjenje e rehatshme e veshjes, mbulesa veshi prej lekure te pasur me proteina miqesore per lekuren, pa dhimbje pas mbajtjes se gjate.

Kryeni telefonata permes kufjeve me thirrje dhe tingull te qarte.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje stereo kts p109 online ne dyqan taxi

Kufje sportive stereo me Bluetooth KTS P109