Kufje per femije me Unicorn Pm02

1,490 L

Ka stok

 •  Kufje Bluetooth per femiej
 •  Dizajn unicorn
 •  Versioni Bluetooth: V5.0
 •  Vend per karten Micro SD
 •  Drita me ngjyra LED
KODI: i232300013 Kategori: ,

KUFJE PER FEMIJE PM-02

Kufje per femije me dizajn terheqes dhe ngjyra te embla.

Te bukura dhe perfekte per te degjuar muzike ose per te luajtur lojera. Ka nje dizajn argetues dhe unik te njebrireshit me flluska gome ne siperfaqe qe mund te shtypen.

Degjoni muzike pa ndalim deri ne 6 ore me nje karikim prej 1.5-2 ore.

Specifika:

 •  Kufje Bluetooth
 •  Versioni Bluetooth: V5.0
 •  Vend per karten Micro SD
 •  Drita me ngjyra LED
 •  Distanca e punes: 10m
 •  Koha e punes: 6 ore
 •  Koha e karikimit: 2 ore
 •  Bateria: 250 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje per femije pm02 online ne dyqan taxi

Kufje per femije me Unicorn Pm02