Kufje me mikrofon Gaming X15 Fortnite

990 L

Ka stok

  • Kufje me mikrofon
  • Per lojera dhe telefon
  • Modeli x15
  • Lidhje me fishe 3,5mm
KODI: h232311 Kategori: ,

KUFJE ME MIKROFON X15

Kufje ergonomike gaming Fortnite X15, te pajisura me mikrofon per ndervperim gjate lojerave.

Ne ngjyre jeshile te hapur dhe te zeze, me sfungjer ergonomik te pershtatshem per cdo loje ne pjesen e vesheve.

Pajisur me mikrofon qe rregullohet ne kendin qe ju deshironi. Mbajteset e veshit do te izolojne ne menyre efektive zhurmen e padeshiruar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje gaming x15 fortnite ne dyqan taxi

Kufje me mikrofon Gaming X15 Fortnite