Kufje me kabell Type-C AWEI PC- 6T

990 L

Ka stok

 • Kufje mini stereo gjysme-ne vesh
 • Marka: AWEI
 • Modeli: PC-BT
 • Njesia e shoferit: 14 mm
 • Ndjeshmeria: 105dB +3dB
KODI: i232300075 Kategori: ,

KUFJE ME KABELL TYPE C

Kufje me kabell me dalje Type C nga Awei, gjatesi 120cm.

Rivendosni ne menyre te persosur tingullin origjinal te audios me keto kufje me kabell me dalje Type C.

Material miqesor ndaj lekures, i rehatshem ne perdorim edhe per ore te tera.

Mikrofon i integruar per te permbushur kerkesat gjate lojes, per thirrje telefonike dhe muzike.

Specifika:

 • Kufje mini stereo gjysme-ne vesh
 • Marka: AWEI
 • Modeli: PC-BT
 • Njesia e shoferit: 14 mm
 • Ndjeshmeria: 105dB +3dB
 • Impedanca: 160 ne 10%
 • Frekuenca e pergjigjeve: 20-2000H2
 • Lloji-C
 • Gjatesia: 1.2 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje me kabell awei pc 6t online ne dyqan taxi

Kufje me kabell Type-C AWEI PC- 6T