Kove me lecke veteshtrydhje Spin Mop

1,290 L

Ka stok

  • Lecke mikrofiber
  • Permasat e koves: 22 x 45 x 25cm
  • Permasat e shtupes:
  • Gjatesia: 91-121cm Diametri: 40cm
KODI: i2370211108 Kategori: , ,

KOVE ME LECKE VETESHTRYDHJE

Kove me lecke mikrofiber me veteshtrydhje qe e ben larjen e dyshemese me te lehte se kurre.

Pastrim super i shpejte dhe efikas si kurre me pare me lecke super absorbuese qe mund t’ju ndihmoje te pastroni te gjitha zonat e veshtira te shtepise si poshte frigoriferit, qoshet e tualetit dhe te tjera.

Doreza e leckes mund te rregullohet nga 45 ne 180 grade per pastrim me te rehatshem.

Specifika:

  • Lecke mikrofiber
  • Permasat e koves: 22 x 45 x 25cm
  • Permasat e shtupes:
  • Gjatesia: 91-121cm Diametri: 40cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kove

Main Menu

kove me lecke online ne dyqan taxi

Kove me lecke veteshtrydhje Spin Mop