Komodine organizuese me 4 sirtare

2,490 L

Ka stok

  • Komodine me 4 rafte
  • Material plastike
  • Permasa 35 x 45 x 90cm
  • Ngjyre e bardhe/kafe
  • Dizajn imitim mermeri
KODI: i237021112100 Kategori: ,

KOMODINE ME 4 SIRTARE

Komodine organizuese me 4 sirtare bere nga material plastik rezistent me imitim mermeri.

Zgjeroni mundësite e ruajtjes ne shtepine tuaj me sirtaret me dizajn marble me 4 sirtare. I lehte per t’u vendosur ne cdo cep dhe me dizajn modern.

Brenda 4 sirtareve te tij mund te vendosni me lehtesi rroba, kepuce, lodra, etj.

Dimensionet 35 x 45 x 90cm.

Specifika:

  • Komodine me 4 rafte
  • Material plastike
  • Permasa 35 x 45 x 90cm
  • Ngjyre e bardhe/kafe
  • Dizajn imitim mermeri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

komodine me 4 rafte ne dyqan taxi

Komodine organizuese me 4 sirtare