Kellef per dyshek dhe dy jasteke

2,990 L

Ka stok

  • Kellefe per dyshek dhe jastek
  • Material cilesor
  • Pelhure mikrofiber + latex
  • Ngjyre: Roze, Blu, Jeshile, Puder, Bezhe
KODI: i237021163 Kategori: ,

KELLEF PER DYSHEK DHE JASTEKE

Kellef i gatshem per dyshek dhe dy jasteke ne ngjyra te ndryshme per te zgjedhur ate qe i pershtatet ambientit tuaj.

Shtrim i plote elastik per pershtatje te persosur. Ky mbrojtes i dyshekut me tegela eshte jashtezakonisht i qendrueshem dhe ruan cilesine e tij premium ne nje periudhe te gjate kohore.

Material super te bute dhe pamje luksoze qe sjellin elegance ne dhomen tuaj te gjumit.

Jepini dhomes se gjumit nje pamje krejtesisht te re me veshjet moderne dhe shume funksionale te dyshekeve dhe jastekeve.

Specifika:

  • Kellefe per dyshek dhe jastek
  • Material cilesor
  • Pelhure mikrofiber + latex
  • Ngjyre: Roze, Blu, Jeshile, Puder, Bezhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

kellefe te gatshem per dysheke ne dyqan taxi

Kellef per dyshek dhe dy jasteke