Kasetofon makine me mbajtese telefoni | Car Mp5 Player

6,900 L

Ka stok

KODI: 21211111 Kategori: ,

KASETOFON MAKINE ME EKRAN

Kasetofon makine me ekran 4.1 inc, me kend te plote shikimi dhe definicion te larte ekrani TFT.

Me Bluetooth te integruar per transmetim muzikor audio, video  dhe thirrje telefonike.

Funksioni Audio FM me definicion te larte dhe 18 stacione radio te paracaktuara.

Kasetofon makine me mbajtese telefoni Car Mp5 Player

I pershtatshem me te gjitha makinat qe kane hapesire single din te kasetofonit.

Me opsione te ndryshme lidhje  per USB, SD Card dhe lidhje Aux, do te jete perfekt per argetimin gjate udhetimeve tuaja.

Mikrofoni i integruar ne kete kasetofon do t’ju mundesoje biseda te qarta telefonike pa pasur nevoje te perdorni telefonin tuaj.

Dizajn i ri, inovatik dhe shume cilesor. Rezolucion i larte dhe audio e paster, per te degjuar ne kualitetin me te mire kenget tuaja te preferuara.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Kasetofon makine me mbajtese telefoni | Car Mp5 Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine me mbajtese telefoni mp5 player bli online ne dyqan taxi

Kasetofon makine me mbajtese telefoni | Car Mp5 Player