Karikues universal laptopi 96watt

1,190 L

Ka stok

KODI: I-72121221 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL LAPTOPI 96WATT

Karikues universal laptopi per modele te ndryshme. Me fuqi 96watt mund te karikoje shpejt laptopin kudo qe te ndodheni.

I pershtatshem per ne zyre, shtepi, kafene apo kudo ku ndodheni.

Vjen me një lidhës të energjisë me 8 porte, per te zgjedhur ndërfaqen qe perputhet me kompjuterin tuaj.

Me funksione mbrojtese nga mbingarkesa, qarku i shkurter dhe mbitensioni.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal laptopi 96watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues laptopi universal shitje online ne dyqan taxi

Karikues universal laptopi 96watt