Karikues magnetik Apple Magsafe charger

6,500 L

Ka stok

  • Rreshtimi i persosur magnetik
  • Dizajn mahnites, elegant
  • Karikimi i shpejte deri ne 15 W
  • E perputhshme me karikimin Qi
KODI: h232304 Kategori: , ,

KARIKUES MAGNETIK MAGSAFE

Karikues magnetik origjinal nga Apple, Magsafe charger per iphone.

Karikuesi MagSafe e ben karikimin me vale te shpejte. Magnetet e rreshtuar ne menyre perfekte lidhen me iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro dhe ofrojne karikim me te shpejte me vale deri ne 15 W.

Karikuesi MagSafe ruan perputhshmerine me karikimin Qi, keshtu qe mund te perdoret per te karikuar me vale iPhone 8 ose versione me te reja, si dhe modelet AirPods.

Specifika:

  • Rreshtimi i persosur magnetik
  • Dizajn mahnites, elegant
  • Karikimi i shpejte deri ne 15 W
  • E perputhshme me karikimin Qi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues magnetik per iphone ne dyqan taxi

Karikues magnetik Apple Magsafe charger