Karikues i shpejte Xiaomi 55W Super-Vooc

2,490 L

Ka stok

  • Karikues Xiaomi 55w turbo
  • Hyrja: 100-240 V, 50-60/HZ, 1.5A
  • Dalja: 5V=3A /9V=3A / 11V=5A MAX / 20V=2.5A MAX
  • Kabllo 5A USB Type-C Turbo Charge
KODI: i232300037 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE 55W

Karikues i shpejte i telefonave celulare mund te perdoret me nje sere pajisjesh, duke perfshire telefonat inteligjente, tabletat dhe pajisje te tjera.

Kompakt dhe i lehte per t’u bartur: pershtatesi eshte i vogel ne madhesi dhe i lehte ne peshe, mund te futet lehtesisht ne xhepin ose canten tuaj pa zene shume hapesire.

Shpejtesi e larte e karikimit i pajisur me porte usb-c, e cila mund te karikohet drejtperdrejt nga power bank ose kompjuter.

Performance me cilesi te larte: kablloja usb c xiaomi eshte bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, i cili do te mbroje ne menyre efektive pajisjet tuaja nga demtimi.

Specifika:

  • Marka: Xiaomi
  • Materiali: Plastike
  • Tensioni: 22 V
  • Lidhshmeria: USB-C
  • Hyrja: 100-240V, 50/60Hz, 1.5A
  • Prodhimi: 5V 3A, 9V 3A, 11V 5A, 20V 2.5A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues xiaomi 55w online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte Xiaomi 55W Super-Vooc