Karikues i shpejte Type C Huawei 45W

2,490 L

Ka stok

  • Karikues USB i tipit C
  • Dalja 9V / 5V 2A
  • Suporton karikimin e shpejte
KODI: i232300039 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE TYPE C 45W

Karikues i shpejte nga Huawei me fuqi 45, per te gjitha pajisjet tuaja type c.

I pershtatshem per smartphone, tablet e cdo pajisje qe suporton hyrje tip c.

Specifika:

  • Material ABS
  • Fuqia hyrese e hyrjes AC 100-240V 50/60HZ 0,8A Max
  • Dalja e fuqise 9V, 2.0A
  • Gjatesia e kabllit 100 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues huawei type c ne dyqan taxi

Karikues i shpejte Type C Huawei 45W