Karikues i shpejte me 6 porta USB dhe ekran dixhital

2,900 L

Ka stok

KODI: H-2299878997 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE 6 PORTA USB

Karikues i shpejte me 6 porta Usb dhe ekran dixhital me shfaqje ne kohe reale te rrymes/tensionit,  dhe statusit te karikimit.

I pershtatshem per IPAD/iPhone, Huawei, Samsung, OPPO, vivo, Xiaomi dhe telefona / tableta te markave te tjera.

Specifika:

  • Madhesia: 88*86*37 mm
  • Lloji: AC ne DC
  • Tensioni i hyrjes: 110-240 V
  • Rryma e hyrjes: 0.3A (MAX)
  • Rryma e daljes: Dalja USB me një porte maksimumi 3.5A, 6 porte USB prodhimi maksimal maksimal 6A.
  • Funksioni LED: PO
  • Nderfaqja: USB

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues i shpejte me 6 porta USB dhe ekran dixhital”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues me 6 porta usb online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte me 6 porta USB dhe ekran dixhital