Kamer me printim fotosh Instax Mini 12

Ka stok

KODI: i23387 Kategori: ,

KAMER ME PRINTIM INSTAX MINI 12

Aparat fotografik elegant, argetues me kamer dhe printim i afte per te prodhuar printime te menjehershme ne madhesine e kartes se kreditit.

Rregullon automatikisht shpejtesine e diafragmes dhe driten e blicit per te pershtatur ndricimin e ambientit.

Rrotulloni pjesen e lentes per te kaluar lehtesisht ndermjet modalitetit ndezes/fikjes dhe modalitetit nga afer. Ofron korrigjim paralaks per shkrepjet nga afer.

Rregullon automatikisht driten e blicit edhe ne modalitetin nga afer per te reduktuar ekspozimin e tepert. E pajisur me nje pasqyre selfie.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kamera

Main Menu

kamer instax mini 12 online ne dyqan taxi

Kamer me printim fotosh Instax Mini 12