Kabull Video Scart Multifunksional ne shitje – Bli Online

590 L

S’ka stok

  • Kabull multifunksional.
  • Lidhet shpejte me paisjet ektronike.
  • Ka je gjatesi prej 1 metrash.
  • Gjendje ne ngjyre te zeze.

KABULL VIDEO SCART

Ideale për lidhjen e pajisjeve të tilla si DVD, kutite satelitore etj.

Ky kabull krijon nje lidhje te besueshme midis TV-se suaj edhe DVD apo kutite smart.

Mburoja e zhveshur e bakrit e mbron nga humbja e sinjalit.

Ka instalim te thjeshte dhe mjafton vetem ta vendosni ne vendin perkates qe ehste ideuar per te.

Paisja eshte një ndërfaqe multimediale e përdorur gjerësisht per formatet dixhitale dhe analoge të sinjalit.

Lidhësi SCART mbart sinjale video dhe audio në pajisje të tilla si TV, video dhe DVD player.

SCART konsiderohet si një standard multimedial evropian: pajisjet televizive dhe video të prodhuara në Evropë kanë gjithmonë këtë lloj lidhës.

Kabulli bërë prej plastike, dhe kontaktet e tyre janë bërë nga aliazh bakri i nikeluar (bimetal), i cili siguron funksionimin e qëndrueshëm të kordonit dhe pajisjes.kabull televizori video blerje online vetem ne dyqan taxi

SPECIFIKAT

Gjatësia: 1m.

Ngjyra: E zezë.

Multifunksonal.

Instalim i thjeshte.


Blerje online ne vendin ku cilesia justifikon cmimin | Vetem ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

kabull

Ngjyra

Be the first to review “Kabull Video Scart Multifunksional ne shitje – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

digital mole rgb scart cable dyqan taxi

Kabull Video Scart Multifunksional ne shitje - Bli Online

590 L