Kabell karikimi i shpejte per iPhone 2.4A Hoco U113

1,090 L

Ka stok

  • Kabell karikimi
  • Per iPhone
  • Gjatesia: 1 m
  • Materiali: silikon transparent + aliazh zinku
  • Suporton karikimin 2.4A
KODI: i2300661111 Kategori: , , ,

KABELL KARIKIMI PER IPHONE U113

Kabell karikimi i shpejte Hoco U113 me gjatesi 1 m. Kjo kabllo eshte bere nga materiale te cilesise se larte qe sigurojne qendrueshmeri dhe jetegjatesi te tij.

Gjatesia prej 1 meter ju lejon te lidhni me lehtesi pajisjet ne shtepi, ne makine ose ne pune.

Kabllo eshte e pajisur me mbulese transparente silikoni, me flete alumini me ngjyre. Ky material nuk eshte vetem i kendshem per t’u pare, por gjithashtu mbron kabllon nga demtimi.

Jo vetem karikon pajisjen tuaj por gjithashtu eshte i pershtatshem per sinkronizimin e pajisjeve me kompjuterin personal dhe transferimin e te dhenave.

Specifika:

  • Kabell karikimi
  • Per iPhone
  • Gjatesia: 1 m
  • Materiali: silikon transparent + aliazh zinku
  • Suporton karikimin 2.4A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Fisha Usb

Main Menu

kabell karikimi per ihpne u113 hoco online ne dyqan taxi

Kabell karikimi i shpejte per iPhone 2.4A Hoco U113