Jastek mbeshtetes i qafes per ne makine

3,590 L

Ka stok

  • Jastek per makine
  • Mbeshtet qafen/mesin
  • Materiali i jashtem fiber
  • Materiali i brendshem Memory foam
KODI: i23702111155 Kategori: ,

JASTEK MBESHTETES I QAFES

Jastek mbeshtetes i qafes  “Memory Foam” ideal per perdorim ne makine, eshte i bute dhe praktik sidomos per personat qe kane dhimbje qafe dhe mesi.

Do te mbroje ne menyre efektive koken, qafen dhe do te lehtesoje presionin ne shtyllen kurrizore per shkak te udhetimeve te gjata.

Bere nga materiali memory shkume me cilesi te larte, ka elasticitet te mire qe do te suportoje format e trupit.

Ka permasa te vogla dhe peshe te lehte, duke e bere shume praktik per ta marre me vete gjate udhetimeve tuaja. Eshte perfekt per aeroplan, tren, autobus, makine apo edhe per te pare TV ne shtepi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Jastek

Main Menu

jastek per makine ne dyqan taxi

Jastek mbeshtetes i qafes per ne makine