Izolues pllakash multifunksional 280gr

790 L

Ka stok

  • Izolues pllakash
  • Mbush hapesirat bosh
  • Ngjyre e bardhe
  • Paketim 280 gr
KODI: i2370211186 Kategori: , ,

IZOLUES PLLAKASH

Izolues pllakash multifunksional qe i ben si te reja ne dukje.  Mbush te gjitha hapesirat midis pllakave apo hidrosanitareve te tjera.

Perdoret per te gjitha llojet e pllakave, tualet, vaske, lavaman, etj. Siguron gjithashtu izolim te papershkueshem nga uji.

Mjafton ta aplikoni ne hapesirat qe doni ne forme tubeti dhe me pas ta rrafshoni.

Mbushesi i hapesirave te pllakave i papershkueshem nga uji eshte mjet i dobishem per cdo shtepi. Thjesht tundeni dhe mbushni te carat per zgjidhje te lehte dhe te shpejte.

Specifika:

  • Izolues pllakash
  • Ngjyre e bardhe
  • Paketim 280 gr

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Izolues

Main Menu

izolues pllakash online ne dyqan taxi

Izolues pllakash multifunksional 280gr