iPhone Pro Max EarPods by Apple | Kufje per iPhone

2,190 L

Ka stok

Apple EarPods per iPhone 11 Pro Max jane krijuar per te siguruar audio te shkelqyera dixhitale. Nderkohe qe jane shume te rehatshme per veshet tuaj. Pershtaten mire per rehati te larte dhe tinguj premium.

KODI: H-IPHONE-PRO-MAX-EARPODS Kategori: , ,

IPHONE11 PRO MAX EARPODS BY APPLE

iPhone Pro Max EarPods by Apple | Kufje

Apple EarPods per iPhone11 Pro Max jane krijuar per te siguruar audio te shkelqyera dixhitale. Nderkohe qe jane shume te rehatshme per veshet tuaj. Pershtaten mire per rehati te larte dhe tinguj premium.

Eshte dizajni i fundit i kufjeve Apple, jane krijuar jo vetem per rehati, por per te siguruar cilesi mbreselenese per te gjithe playlisten tuaj.
Veshjet rrethore jane dizajnuar rreth gjeometrise se veshit. Kjo i ben me te rehatshme dhe siguron shqetesime te pakta ose aspak kur ato perdoren per periudhe te gjate kohore.


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “iPhone Pro Max EarPods by Apple | Kufje per iPhone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iphone 11 pro max earpods kufje

iPhone Pro Max EarPods by Apple | Kufje per iPhone