Hard disk SSD Kingston | Solid State Drive ne shitje

4,500 L5,500 L

120 GB240 GB
Pastro
KODI: K-062101-23 Kategori: ,

HARD DISK SSD KINGSTON NE SHITJE

Hard disk SSD Kingston per ngarkim dhe transferim me te shpejte te skedareve.

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 500 MB / s dhe 450 MB / s1, ky SSD eshte 10 here me i shpejte se nje disk i zakonshem.

Kapacitet te shumefishte me hapesire te madhe per aplikime ose zevendesim te hard drive.

Ideal per kompjuter dhe notebook , me nje format prej 7mm per tu pershtatur ne nje grup me te gjere te sistemeve me hapesire te kufizuar ne dispozicion.

Hard disk Kingston per performance me te larte dhe nje sistem pergjithesisht me te shpejte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Memorja

120 GB, 240 GB

Be the first to review “Hard disk SSD Kingston | Solid State Drive ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hard disk ssd kingston blerje online ne dyqan taxi

Hard disk SSD Kingston | Solid State Drive ne shitje

4,500 L5,500 L

Shto ne Shporte