Furce tualeti ne forme rosaku

790 L

Ka stok

  • Furçe tualeti ne forme rosaku
  • Perbehet nga material plastik, silikon dhe fije sintetike.
  • Ngjyra: e bardhe
  • Dimensionet: 10 x 40 cm
KODI: i2371238 Kategori: , ,

FURCE TUALETI FORME ROSAKU

Furce tualeti 2 ne 1, ne njeren ane furca eshte prej silikoni per te pastruar cdo cep te WC dhe ne anen tjeter eshte furce me fije per te ferkuar papastertite e forta.

Furca mund te vendoset edhe ne mur, nepermjet ngjitesit adeziv.

Specifika:

  • Shume praktike dhe efikase ne larjen e WC.
  • Perbehet nga material plastik, silikon dhe fije sintetike.
  • Ngjyra: e bardhe
  • Dimensionet: 10 x 40 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

furce tualeti forme rosaku online ne dyqan taxi

Furce tualeti ne forme rosaku