Furce trupi masazhues prej silikoni

2,290 L

Ka stok

 • Material Abs silikoni
 • Funksionon me 2 bateri te tipit AA
 • Me 4 modalitete shpejtesie
 • E papershkueshme nga uji
 • Doreze silikoni per varje
 • Permasat: 45 x 16 cm
KODI: i2370211192 Kategori: , , ,

FURCE TRUPI MASAZHUES

Furce trupi masazhues me doreze te gjate dhe material xhel silice te ngjashem me prekjen e bute te gishtave.

Masazhoni lekuren tuaj duke larguar papastertite dhe duke e mbajtur ate te bute njekohesisht.

Furce me doreze te gjate qe e ben me te lehte masazhimin e trupit edhe ne zona qe nuk i arrini dot.

Specifika:

 • Material Abs silikoni
 • Funksionon me 2 bateri te tipit AA
 • Me 4 modalitete shpejtesie
 • E papershkueshme nga uji
 • Doreze silikoni per varje
 • Permasat: 45 x 16 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

furced dushi plastike online ne dyqan taxi

Furce trupi masazhues prej silikoni