Friteze elektrike me vaj 2000w DSP KB2111

8,290 L

Ka stok

KODI: e23025 Kategori: ,

FRITEZE ELEKTRIKE ME VAJ 2000W

Friteze elektrike me vaj e pajisur me tre rrjeta kulluese , me e madhja ka kapacitet 5 litra.

Ne kete menyre do te mund te skuqni me shume produkte ushqimore ne te njejten kohe.

Specifika:

  • Madhesia: 35.8*35.8*20.3cm
  • Rregulloni temperaturën, midis 130℃-190℃
  • Drita treguese e fuqisë dhe ngrohjes
  • Strehimi dhe kapaku prej çeliku inox me dritare shikimi prej xhami
  • 3 kosha për skuqje (një e madhe dhe dy e vogla) me dorezë të ndashme me prekje të ftohtë
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Kohëmatësi: 60 minuta
  • Fuqia: 2000 W
  • Kapaciteti: 5.0 L

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze elektrike me vaj 2000w DSP KB2111”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer dsp kb211 online ne dyqan taxi

Friteze elektrike me vaj 2000w DSP KB2111